חוג הסילון: החיים הלא פשוטים של גברים על מטוסים

ב-2010 אריק גייזלר החליט לגדל זקן לראשונה בחייו ומאז הוא לא הביט לאחור. זמן לא רב אחר כך הוא נדרש להתרגל לחיים על מטוסים בתור מתכנת ומנהל, עד היום. עכשיו (כשבנתיים הוא מגדל את הזקן הארוך ביותר שלו), הוא מספר על האתגרים בלנהל את החיים בין הבית לשדה התעופה, ומספר לגברים אחרים איך הם יכולים לשמור על הגוף שלהם אחרי טיסות ארוכות ומתישות. וגם על הזקן

מכוכבי רוק, דרך אנשי עסקים ומכירות ועד למתכנתים, הרבה מאוד גברים מכירים את החיים על מטוסים. חיים שאמנם יכולים להיות מוגדרים כזוהרים (עבור המוזיקאים) וסוערים קרייריסטית (עבור הביזנס מן), אבל מביאים איתם הרבה קושי לשמור על שגרת חיים. על שינה, תזונה נכונה, וגם כמובן טיפוח. אריק גייזלר הוא מתכנת על (וגם מוזיקאי!) של חברת ״קלטורה״ הגדולה, מערכת לפיתוח קוד פתוח לניהול, יצירה ושיתוף של וידאו.

איך לטוס בנוחות

משדה לשדה. ״רוצו למקלחת אחרי הטיסה״

במשך שנים היה על קו תל-אביב-ניו-יורק-סינגפור-תל-אביב במסגרת עבודתו. לפני כשנתיים עבר עם משפחתו לניו יורק ואמנם הטיסות הן קצת קצרות יותר בתוך ארצות הברית, הוא עדיין מבלה שעות אינספור על מטוסים, מישיבות לישיבות, מפגישות לפגישות, מפרויקט אחד לשני, רחוק מאישתו והבת שלו. ״זה הכי קשה״, הוא אומר, ״אני מנסה להמעיט בנסיעות ארוכות ולהספיק את העבודה כמה שאפשר בנסיעות קצרות וצמודות אחת לשניה. ואם לצערי הנסיעה ארוכה יותר, אז כמובן שנקפיד על שיחות וידאו כל הזמן״.

טיפים לטיסות נעימות

גייזלר והזקן הג׳ינג׳י. ניין מאנט׳ס אנד קאונטינג

בחורף 2010, אז עוד בתל אביב, אריק התחיל לגדל זקן, הוא תמיד חשב על זה וסוף סוף אמר לעצמו שהוא חייב לנסות את זה פעם אחת. הוא גדל, התגלח, גדל, התגלח, בדק את הגבולות, עד שמצא בדיוק את המקום המושלם של הזקן על הפנים שלו. ומאז הזקן איתו. עכשיו, הוא מספר, הוא בתקופה הארוכה ביותר בחייו ללא גילוח (תשעה חודשים אנד קאונטיג!), מלבד כמובן סידורים קטנים פה ושם.