אלו 7 הטרנדים הגבריים הכי חמים

הגבר החדש לא מפחד להודות שטוב לו להשקיע בעצמו. להתלבש, להתגנדר, להתבשם, לדאוג לעצמו ולהופעה שלו בכל דרך בה רק ייבחר. אם אתם מחפשים לעקוב אחרי הטרנדים הכי עדכניים בגזרה, עקבו אחרינו:

הטרנדים הגבריים הכי חמים

1 ⟵ סניקרס לבנות

אצל הנשים הן מככבות כבר יותר מעונה ועכשיו תורם של הגברים להנות מהמראה המצוחצח שמשדרג כל הופעה. הבעיה? הלכלוך ברחובות הישראלים ואור השמש שגורם לנעליים להצהיב. הקפידו להניח אותן בצל, להשתמש במגבונים ומידי פעם להכניס למכונה בתוך שקית רשת עם שאר הבגדים הלבנים שלכם, ואתם מסודרים.

טרנדים גבריים - ברבר שופס

2 ⟵ ברבר שופס

התגעגענו אז באנו. לא עוד ספרי יוניסקס שעושים לכם טובה גדולה שהם דוחסים אתכם בין פן לגוונים ומעבירים עליכם מכונה ביד חפוזה. המספרות לגברים חזרו בגדול ומעניקות טיפול מפנק למי שבוחר להקדיש מזמנו לשיער, לזקן ולקרקפת. זו לא רק תספורת, זה עיצוב של ממש, שעת פינוק (או קצת יותר) שהקצבתם לעצמכם לשקט וטיפוח בין כל הבלאגן. האמינו לנו, זה שווה את זה. ברוב המקומות יש גם צ'ייסרים על חשבון הבית למיטבי לכת.

טרנדים גבריים מכנסיים בגזרה רחבה

3 ⟵ ביי ביי סקיני

ברוך שפטרנו. המכנסיים היותר מידי צמודים היו סיוט לנשים בדיוק כפי שהיו לגברים. לכן משמח לשמוע שהגיע הזמן לחזור לגזרה הרחבה והכל כך יותר אנושית. בשבוע האופנה האחרון בלונדון הציגו רוב בתי האופנה הנחשבים מכנסיים רחבים החל מפארדה ועד ריק אוונס. אנחנו מהמרים ש-2017 היא השנה בה נחזור לנשום