top of page

אילו מרכיבים הכי טובים לעור ולשיער שלך?

משמן אשכוליות, דרך נענע וזרעי ענבים ועד לשמן שקדים וחוחובה. הכירו את החומרים הטבעיים והטובים ביותר לטיפוח גברי

בימינו, רבים כבר יודעים שהביקוש והשימוש במוצרים אורגניים הולך וגובר. החל מקפה המופק ממקור פולים יחיד ועד למוצרים חקלאיים טבעוניים. זו כבר שגרה, אנשים רוצים לדעת במה בדיוק הם משתמשים ומאיפה זה מגיע. אנחנו חיים בעידן בו כמויות עצומות של מידע זמינות לנו תמיד בכל מקום. אז למה שלא ננסה להבין מה אנחנו מכניסים לגוף שלנו, או במקרה הזה - שמים עליו? וכך, יותר ויותר אנשים עושים את המאמץ הקטן הזה ומשתמשים במוצרים מחומרים טבעיים בכל תחומי החיים.

השימוש בחומרים טבעיים מתרחב לתחום הטיפוח – העידן של מוצרי טיפוח הפוגעים בשכבת האוזון עבר מן העולם. אבל זאת לא הסיבה היחידה שבגללה החלטנו לעשות שימוש בחומרים טבעיים כשרקחנו את המוצרים של מעפילים. כימיקלים, ניסויים על בע"ח, ריחות מלאכותיים – כולם הולכים ונכחדים. כך דברים נעשו תמיד בקצה הים הגדול.

ככה עושים את זה (צילום: דן פרץ)

אתה רוצה שמוצרי הטיפוח שלך יתנו לגופך תחושה מרעננת ונקיה. הידיעה שהמוצרים בהם אתה משתמש הם מחומרים טבעיים מכניסה אותך לאווירה הנכונה. אנחנו רוצים להחזיר את הפשטות, את הביטחון ואת האלגנטיות בעזרת רכיבים טבעיים שצמחו באזור הים התיכון.

כשאנחנו מתחילים לרקוח פורמולה למוצרי מעפילים – שמן לזקן, סבון, שמפו, קונדישינר או משחה, אנחנו מתמקדים ברכיבים הגדלים באיזור הים התיכון ומשתמשים בשמנים אתריים שמופקים מהם. זהו איזור ענק, ויש לנו הרבה אפשרויות מדהימות. אנחנו לומדים מההיסטוריה של השימוש בצמחים, עשבים ופירות ואיך להשתמש בהם בצורה הטובה ביותר לטיפוח העור והשיער.

הים הגדול היה תחנה משמעותית בדרך הבשמים - המסלול של סוחרי התבלינים במסעותיהם מאסיה לאירופה. החופים היו עדים למאות שנים של תבלינים שעשו את דרכם על המים, והידע לגבי אילו תבלינים ורכיבים הם הטובים והמועילים ביותר, נשאר עד היום באזורנו. שמפו מעפילים מעניק לשיער ריח אלגנטי בזמן שהוא מחזק את שורשי השיער ומזין אותו בלחות.

הרכיבים הטבעיים של מעפילים. מחזירים את הפשטות, את הביטחון ואת האלגנטיות

ההיסטוריה פוגשת את ההווה במוצרי הטיפוח שלנו, ואנחנו אובססיביים לאווירת החיים על החוף, וכך שלכל מוצר של מעפילים יהיה סיפור משל עצמו. הכירו את המרכיבים העיקריים של המוצרים שלנו – מהיכן הם מגיעים ומה הם עושים.

שמן חוחובה

חצי ממשקלו של זרע החוחובה הוא שמן, הטומן בחובו יתרונות מדהימים. הוא שומר על העור רך ומאזן את רמת השומנים הטבעיים שהוא מפריש. שמן החוחובה שבו אנחנו משתמשים מופק בישראל.

מוצרי מעפילים עם שמן חוחובה: באלם לזקן, שמן לזקן, ווקס לשפם, מרכך.

שמן שקדים

כמו עוד הרבה דברים טובים, שמן השקדים שלנו מגיע מחופי איטליה. זהו השמן המנצח בכל מה שקשור ללחות וריכוך השיער, מניעת גירודים בשיער יבש, ומגביר את הברק הטבעי של השיער.

מוצרים מעפילים עם שמן שקדים: באלם לזקן, שמן לזקן, ווקס לשפם.

שמן ארגן

שמן ארגן אולי פחות מוכר לרוב הגברים, אז זאת תהיה ההיכרות הרשמית שלכם: השמן שמקורו במרוקו מופק מאגוז של עץ ארגן, והוא מעולה בהענקת לחות לשיער.

מוצרי מעפילים עם שמן ארגן: מרכך לשיער, שמפו לזקן, סבון.

שמן רוזמרין

אתם בטוח מכירים את הריח, אבל מה לגבי התכונות של הרוזמרין? אנו מייבאים את הרוזמרי מאיטליה, שם הפרחים גדלים בשפע, אך נפוצים גם בספרד, טורקיה, ישראל, מרוקו וארצות נוספות. השמן עוזר לעור להפיק את מירב הלחות הטבעית שלו מבלי להוסיף יותר מדי.

מוצרי מעפילים עם שמן רוזמרין: מרכך לשיער, שמפו לזקן, סבון.

שמן ברגמוט

השמן מגיע מפירות הדר מתוקים שמקורם באיטליה. הוא עוזר להגביל ולאזן את השמנים הטבעיים שבעור, ומרגיע גירויים ועקצוצים. מאוד נעים על על השיער והעור.

מוצרי מעפילים עם שמן ברגמוט: פומייד, קרם לשיער, שמן לזקן.

שמן לבונה

שמן הלבונה המצרי הוא אחד הסודות השמורים ביותר של עולם הטיפוח. השמן מוסיף לשיער ברק עשיר תוך חיזוק השורשים.

מוצרי מעפילים עם שמן לבונה: קרם לשיער, פומייד.

שמן זרעי ענבים

מקורו של השמן מגיע מאותם ענבים בהם משתמשים להפקת היין האיטלקי המפורסם. השמן מעניק לחות, מרגיע את העור, עוזר לנקבוביות ומעניק לו מראה יוקרתי.

מוצרי מעפילים עם שמן זרעי ענבים: שמן לזקן (אקסודוס), (ליברטאד), (תיאודור), (טייגר היל).

שמן נענע

הריח הטרי והנושך של הנענע מוכר בכל העולם. המקור של הנענע שלנו הוא במרוקו. השמן מחזק את השיער ומונע גירוד ויובש.

מוצרי מפעילים עם שמן נענע: שמפו, באלם לזקן.

שמן אשכוליות

פירות ההדר נפוצים מאוד ואהובים בישראל. שמן האשכולית שופע בוויטמינים A ו-C שמזינים את העור ומגבירים את זרימת הדם לקרקפת.

מוצרי מעפילים עם שמן אשכוליות: באלם לזקן, שמן לזקן, ווקס לשפם.

שמן לבנדר

שמן הלבנדר העוצמתי מקורו בשדות לוונדר בצרפת וספרד. השמן מעניק לחות, משאיר על העור תחושה נעימה וריח מדהים שאי אפשר להתעלם ממנו

מוצרי מפעילים עם שמן לבנדר: באלם לזקן, שמן לזקן, ווקס לשפם.

פוסטים קשורים

הצג הכול

Comments


bottom of page