12 מתנות שישמחו את בן הזוג שלך

זו יכולה להיות מתנה לחגים או דרך מפנקת להתמודדות עם התקופה הלחוצה הזו. איך שלא תבחרי, אנחנו בטוחים שהמדריך הזה יעזור למצוא את ההפתעה המושלמת בשבילו

אי אפשר להתחמק מזה, לחץ החגים מגיע גם אלייך. ובלחץ הזה, חשוב לרכוש מתנות לאלו שאוהבים, במיוחד לבן הזוג שלך. ללא ספק - זו אינה משימה פשוטה, אבל בכדי להקל על החיפושים, אספנו וריכזנו כמה מהמתנות הכי שוות של הרגע שתוכלי להשיג במהרה. מגאדג׳טים, דרך קפה איכותי, פריטי לבוש ועד למוצרי טיפוח לגברים. ומשהו קטן לפני שנתחיל: הכתבה כתובה בלשון נקבה, אך מיועדת לשני המינים.

1.מנוי לנטפליקס

אם במקרה לא ידעת, מונופול חברות הכבלים והלווין נשבר סופית. וזה בדיוק הזמן לספק לבן זוג שלך ולך את הסדרות והסרטים שאתם הכי אוהבים מבלי לעבור שעות של יאוש דרך אינספור לינקים שאולי ואולי לא עובדים.

שורה תחתונה: נטפליקס אנד צ'יל

חברי את המחשב לטלוויזיה, התקיני את זה על הטאבלט, או על הסמארט טי.וי או שתכניסו את הלפ טופ למיטה - זה לא חשוב. רק תעשו מנוי לנטפליקס, השירות האמריקאי המדהים והזול נפתח באחרונה לישראל ולילות הצפייה של פרק אחר פרק ישתנו. הכל יהפוך נוח, רגוע ופשוט יותר. ושעות הפנויות בחגים, זה יהיה הזמן המושלם להשיק את המתנה החדשה.

מחיר: החל מ-32 שקלים לחודש. להשיג: Netflix.com

2. אוזניות אלחוטיות של Kreafunk

בדרך לעבודה, באימון כושר, בטיסה ובכל סיטואציה אחרת שהולמת מוזיקה. האוזניות של Kreafunk מספקות חווית שמיעה מהנה ואיכותית. הן תומכות בלוטות׳ וגם מאפשרות לענות לשיחות מהנייד.